Bytový textil, rolety i žaluzie mohou být krásným „kořením“ interiéru

Hledáte možnosti, jak oživit interiér vašeho domu či bytu, aniž byste nemuseli investovat horentní sumy? Anebo hledáte řešení pro hezké zastínění oken, jež podtrhne styl interiéru, bude přitom účinné, zajistí vám v noci soukromí a přes den ochranu před sluncem? Pak vám nabízíme tipy, jak toho docílit.

Okna, na která budete pyšná

Dávno pryč jsou doby, kdy jsme mohli na oknech vidět jen jeden druh žaluzií v mnoha barvách. Dnes už jsou k dostání žaluzie vertikální i horizontální žaluzie a i samotná montáž žaluzií se může dostatečně lišit. Rozdíly jsou také nejen v barvách lamel, ale i v materiálech. Naprosto nepřehlédnutelné jsou bambusové žaluzie, které se hodí do moderních i venkovských stavení.

V případě, že chcete zastínit okna útulnějším způsobem, můžete zvolit rolety. Ty může tvořit buď jednobarevná či pestrá pevná látka s různou mírou propustnosti světla, anebo můžete sáhnout po moderním typu rolet tzv. den a noc. Tady je roleta tvořena neprůhlednou a průhlednou látkou ve stejně širokých pruzích, a tak můžete roletu buď uvést do stavu, kdy zcela stíní průhledu ven, anebo jej částečně umožňuje. Oblíbené jsou i římské rolety, které mohou být hezky zdobné.

Bytový textil na zemi i gauči

Velký vliv na vzhled interiéru i pocity v něm má bytový textil. Najít můžete firmu, která se zaměřuje na šití bytového textilu, a tak si nechat vyrobit přesně to, co potřebujete. Ať už jde o záclony, ubrusy, přehozy na postel, deky, textil do kuchyně, jako jsou utěrky, chňapky, také ručníky do koupelny, osušky a mnohé jiné, můžete je měnit s ohledem na roční dobu. Což takhle koupit si jarní ložní povlečení? Nebo povlaky na polštáře do obývacího pokoje s kytkami či v barvách jara, jako jsou žlutá, oranžová, zelená, růžová, fialová… Takové luční kvítí mnoha barev na polštáři, ať už natištěné nebo vyšité, je výbornou možností.

Bohatou nabídku bytového textilu i možnost montáže stínicí techniky a mnohé jiné, najdete na modernibydleni-obchod.cz. Podívejte se a vyberte si vše, co pro útulný a pohodlný domov potřebujete.

Nejnovější články

Další články autora