Buďte smart a pořiďte si atraktivní rodinný dům v krásném prostředí Dunajské Riviéry

I vy můžete bydlet v nádherném prostředí plném života a zároveň v nadstandardním rodinném domě s užitnou plochou 200 m2. Tuto novostavbu naleznete v Dunajské riviéře, jedinečné přírodní atmosféře nedaleko hustých Lužných lesů.

Nejen prostředí je velkou předností tohoto domu, rodinný dům přímo dýchá a to nejen díky prosvětleným a vzdušným pokojím se zvýšenými stropy, ale přispívá tomu i rekuperační jednotka domu nahrazující klimatizaci. Dálkové nastavování intenzity LED osvětlení je v tomto 6-pokojovém rodinném domě samozřejmostí. Příjemné prostředí v domě zajišťuje podlahové topení v přízemí či krb s nezávislým přívodem vzduchu.

Komfort umocňuje i větší množství zásuvek v pokojích než je běžné, ale také kamerový systém umístěný v exteriéru domu, přičemž celý objekt je chráněn zabezpečovacím systémem spolu s čidlem proti požáru, díky čemuž se o své bydlení nemusíte bát.

Vysoký standard domu je doplněn o elektrické venkovní hliníkové rolety v barvě oken, které můžete ovládat zvlášť, nebo centrálně pro jednotlivá patra, tak pro celý dům. Světelný senzor umístěný na střeše umožňuje jejich automatické vytahování a stahování spolu s východem či západem slunce.

Vlastní dětské hřiště a ovocné stromy doplňují nadprůměr tohoto domu. Rezistentní odrůdu révy, hrušky, mandle, rakytník, goju, různé druhy malin, angreštu nebo bylinky tak najdete přímo na svém dvoře.

Vytvořte si domov a rodinnou pohodu v krásném a tichém prostředí atraktivní a dynamicky se rozvíjející obci Hamuliakovo pár minut od okrajových částí Bratislavy. Utečte od městského ruchu, zpomalte a začněte odpočívat po každém návratu domů.

Nejnovější články

Další články autora