Krásná vila ve Španělsku nejen na dovolenou

Španělsko! To je jiný způsob života, specifická kultura, úžasná gastronomie a hlavně slunce a teplo. Co řeknete na to, užívat si dovolenou každý den a po celý rok?

Vila v oblasti Mijas Costa při Malaze ve Španělsku je prostorná a nabízí vše, co byste potřebovali pro klidné a spokojené bydlení.

Krásný pozemek se zahradou je veliký 819 m2. Vila má obytnou plochu 251 m2. To jsou ideální parametry pro pohodové bydlení i na slovenské podmínky.

V přízemí naleznete vstupní halu, kuchyň, obývací pokoj s jídelnou a krbem, také sociální zařízení s prádelnou. Na patře je 5 pokojů s vestavěnými skříněmi, 3 koupelny a dva pokoje mají vlastní terasu.

Interiér je zařízen v duchu španělského venkova. Přiznané tmavé dřevěné trámy na stropech jsou v pěkném kontrastu s bílými stěnami a celý prostor po liniích opticky ještě rozšiřují.

Na domě nechybí solární panely, okna s dvojitými skly, klimatizace, topení a nádrž na vodu. Během dne se můžete opalovat na dlážděné terase s bazénem. Pro příjemný večer vám poslouží krytá terasa s grilem. K moři jsou to od domu jen 3 kilometry.

Nejnovější články

Další články autora